Logo AustriaSK
ISSN 2453-9589

Kontakt

Wir sind Eigentümer von Internet Lifestyle Reisemagazin www.AUSTRIA.sk (im Jahr 2013 gegründet, ISSN 2453-9589), wo in slowakische Sprache informieren wir über die Sehenswürdigkeiten, was kann man in Österreich schmecken, sehen (Bereich Kultur, Gesundheit, Sport, Kulinarisches, verschiedene Veranstaltungen,…). Webseiten sind täglich aktualisiert.

Die meisten Slowaken verstehen und sprechen Deutsch nicht. Deshalb schreiben wir in slowakische Sprache über kommenden Veranstaltungen, interessante Orte, die sollten sie besuchen.


--


Portál Austria.sk (ISSN 2453-9589) je online lifestyle cestovný magazín, denne aktualizovaný. Nie sme pracovná, či cestovná agentúra.
Snažíme sa prinášať čo najviac užitočných infomácií o našich susedoch v spolupráci s našimi partnermi.
Ak máte nejaké otázky alebo podnety, radi vám odpovieme:Firmenanschrift:
DELPHINE - AUSTRIA.sk
Dudvážska 9
821 07 Bratislava
Slowakei

mail: info@austria.sk
internet: http://www.austria.sk
UID: SK1020189874


Dana Illéšová
position: Project Director
email: illesova@austria.sk
tel.: +421 905 547 527
Marian Illéš
position: Media Supervisor
email: illes@austria.sk
tel.: +421 903 796 293Viete že...

Rakúska ťahaná štrúdľa, alebo strudel, patrí k tradičným rakúskym receptom. Je však známa a obľúbená vo všetkých krajinách bývalého Rakúsko-Uhorska, ale aj na celom svete. Charakteristická pre tento zákusok, je špecifická úprava cesta, ktoré sa ručne naťahuje na veľmi tenučkú, až priehľadnú hrúbku.

Registrácia
pre odber noviniek

Emailová adresa:

Meno:
Priezvisko:

Pre odosielanie newsletterov používame metódu DOUBLE OPT IN. To znamená, že naše e-maily s novinkami budete dostávať iba vtedy, ak v e-maile s potvrdzovacím linkom, ktorý vám zašleme na vašu e-mailovú adresu, potvrdíte aktiváciu služby Newsletter. Ak si nebudete viac želať zasielanie newsletterov, môžete ich zasielanie kedykoľvek zrušiť, a to kliknutím na príslušný link pre odhlásenie z odberu newslettera, umiestnený priamo v každom newsletteri, alebo kontaktovaním našej zodpovednej osoby. Viac o ochrane osobných údajov nájdete » TU «


Boli ste v rakúskych Alpách?

A - Minulý rok som bol/-a
30%
B - Áno, tento rok
24%
C - Nie, ale chystám sa
23%
D - Nie, nemám záujem
23%

Plánujete dovolenku v Rakúsku?

A - Áno, viac ako 3 dni
32%
B - Áno, víkendový pobyt
22%
C - Nie
24%
D - Nie, len 1-dňové výlety
23%