VYHRAJTE 3x po dva lístky na Letnú linku Slovak Lines Bratislava-Pandorf-Neusiedl am See!

O súťaži

Vyhrajte vstupenky na Letnú linku do Rakúska zo Slovak Lines
Zaregistrujte sa a vyberte správnu
odpoveď na súťažnú otázku!
Ďalšie informácie TU!

Registrácia do súťaže

Stačí ak do 29.07.2016 správne odpoviete na súťažnú otázku a odošlete registračný formulár.

Ďalšie informácie TU!

Letná linka Slovak Lines za oddychom či nákupmi do Rakúska

Populárna linka overeného slovenského dopravcu Slovak Lines so zastávkami v rakúskych mestách Parndorf a Neusiedl am See premáva od posledného júnového dňa až do konca augusta.

Ďalšie informácie TU!

Viac o súťaži:


Letná linka Slovak Lines vás odvezie za oddychom alebo za nákupmi k rakúskemu Neusiedler See alebo do Designer Outlet v Parndorfe.

Správne odpovedzte na súťažnú otázku, pravdivo vyplňte registračný formulár a vyhrajte lístky na Letnú linku.


Výhry v súťaži:
3 x po dva lístky na termín podľa vlastného výberu
Slovak Lines Express, a.s
Mlynské nivy 31
Bratislava 821 09
Tel. 02/ 55 422 734
e-mail: info(at)slovaklines.sk
www.slovaklines.sk

Súťaž prebieha
od 01.07. do 29.07.2016

Stačí ak do 29.07.2016 správne odpoviete na súťažnú otázku a odošlete registračný formulár.01.08.2016 uverejníme mená víťazov.


Neváhajte, odpovedzte a zaregistrujte sa.

SÚŤAŽ UKONČENÁ:

Správna odpoveď na súťažnú otázku: Letná linka Slovak Lines vás odvezie k rakúskemu jazeru Neusiedler See


Súťaž prebiehala od 01.07. do 29.07.2016 na území SR. Vyhodnotenie prebehlo dňa 30.07.2015 podľa pravidiel súťaže. Správnosť a platnosť potvrdzuje organizátor súťaže. Výhercovia budú ohľadne prevzatia lístkov kontaktovaní organizátorom v najbližších dňoch.

Zoznam výhercov súťaže:

Poukaz na dva lístky na Letnú linku Slovak Lines Bratislava-Pandorf-Neusiedl am See, získavajú:
  • Pavel Olšovský, Bratislava, SR
  • Mária Číková, Veľká Lehota, SR

Nakoľko jedna výherkyňa odmietla výhru, vylosovali sme dňa 31.07.2016 náhradníka
  • Štefan Suchý, Rovinka, SR
Ďakujeme všetkým účastníkom súťaže a šťastným výhercom srdečne gratulujeme!

Organizátor súťaže:

Delphine Computers & Software Studio, Žitná 3/a, 831 06 Bratislava, Slovensko

Slovak Lines

Slovak Lines patrí k najvýznamnejším poskytovateľom verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Zabezpečuje pravidelnú dopravu (prímestskú, diaľkovú, medzinárodnú), zájazdovú a osobitnú dopravu. Slovak Lines je členom medzinárodného združenia dopravcov Eurolines, ktoré spája viac ako 30 európskych autobusových dopravcov. Slovak Lines (predtým pôsobiaci pod názvom SAD Bratislava) prevádzkuje autobusovú linku Bratislava - Viedeň už vyše 50 rokov.

Chystáte sa navštíviť Viedeň alebo letíte zo Schwechatu? Denne si môžete vybrať až z 20 spojov v každom smere. Odvezieme vás v nových najmodernejších autobusoch s unikátnym dizajnom a užijete si zaujímavé služby.
Cestujte s overeným slovenským dopravcom už od 1 eura!

ZAPARKUJTE SVOJE AUTO ZDARMA na Autobusovej stanici Mlynské nivy v deň odjazdu do Viedne alebo na letisko Schwechat.

Vjazdovú rampu na parkovisko si otvoríte priložením QR kódu z platného cestovného lístka na autobus linky Express Bratislava - Viedeň. Možnosť parkovania auta je nová služba cestujúcich, preto je bez dodatočných poplatkov.

Viac informácií o parkovisku
nájdete » TU. «

Letná linka Slovak Lines

Bratislava-Pandorf-Neusiedl am See

Počas letných prázdnin premáva overený dopravca Slovak Lines trikrát denne na trase do rakúskeho mesta Neusiedl am See so zástavkou v Parndorfe. Tradičné spojenie je pre cestujúcich k dispozícii vždy vo štvrtok, piatok a v sobotu, a to od 30. júna do 27. augusta.


V Bratislave môžu záujemcovia nastúpiť na Autobusovej stanici Mlynské Nivy alebo na Einsteinovej ulici. Odchody sú trikrát denne od ranných hodín až do neskoršieho popoludnia. Príchod naspäť na bratislavskú autobusovú stanicu je možný o 11., 15. alebo 19. hodine. Cestovný lístok sa dá zakúpiť jednoducho a rýchlo cez web www.slovaklines.sk, v pokladni na bratislavskej autobusovej stanici, v ďalších predajných miestach Slovak Lines v Bratislave a samozrejme aj priamo u vodiča autobusu pri odchode.

K nákupnému centru v Parndorfe cestujúcich komfortne odvezie Letná linka už za 40 minút a o niečo dlhšiu trasu k Neusielder See zvládne plne klimatizovaný autobus Slovak Lines taktiež pod hodinu.

V Parndorfe je k dispozícii 130 dizajnových predajní a zároveň aj príjemné kaviarne či reštaurácie.

Neusiedl Am See ponúka príjemný oddych s dovolenkovou atmosférou pri Neziderskom jazere (Neusiedler See). Udržiavaná pláž a upravené okolité prostredie spolu s plytkou vodou jazera vytvárajú priestor pre letný oddych všetkých vekových kategórií – s možnosťami kúpania, člnkovania, plachtenia či požičania bicyklov.
Návštevníci, ktorí pred kúpaním v jazere preferujú bazén, môžu navštíviť kúpalisko Hallenbad s množstvom vodných atrakcií. Od prírodného kúpaliska Neusiedl am See, Seebad je vzdialené len pár minút pešej chôdze.

Podrobné informácie o odchodoch a cenách nájdete » TU. «

Logo AustriaSK