VYHRAJTE vstupenky na koncert Robbieho Williamsa!

O SÚŤAŽI

Vyhrajte vstupenky na koncert ROBBIEHO WILLIAMSA 26.08.2017 vo Viedni
Zaregistrujte sa a vyberte správnu
odpoveď na súťažnú otázku!
Ďalšie informácie TU!

REGISTRÁCIA DO SÚŤAŽE

Stačí, ak najneskôr do 14.08.2017 správne odpoviete a jeden z vás získa dve vstupenky na koncert.

Ďalšie informácie TU!

Robbie Williams

Britský popový spevák, bývalý člen chlapčenskej skupiny Take That, má na svojom konte rekordné milióny predaných albumov, či najviac získaných hudobných cien Brit Awards. Niektorí hudobní kritici ho označujú za novodobého "popového kráľa z Británie".


Ďalšie informácie TU!

Viac o súťaži:

Hrajte o vstupenky
na koncert Robbieho Williamsa

v rámci veľkého turné „The Heavy Entertainment Show“- Tour 2017
so špeciálnym hosťom ERASURESprávne odpovedzte na súťažnú otázku, pravdivo vyplňte registračný formulár a jeden z vás získa dve vstupenky.Výhra v súťaži:
1x po 2 vstupenky na koncert,
ktorý sa koná 26.8.2017 o 18:00 hod.
na štadióne Ernsta Happela, Meiereistrasse 7, vo Viedni


Súťaž prebieha
od 12.06. do 14.08.2017


Stačí ak do 14.08.2017 správne odpoviete na súťažnú otázku a odošlete registračný formulár.Najneskôr 17.08.2017 uverejníme mená víťazov.


Neváhajte, odpovedzte a zaregistrujte sa. Hrajte o 2 vstupenky na koncert vo Viedni!

SÚŤAŽ UKONČENÁ:

Súťaž prebehla v období od 12.06. do 14.08.2017 na území Slovenskej republiky. Správna odpoveď na súťažnú otázku: Robbie Williams pred sólovou kariérou bol v skupine TAKE THAT.


Vyhodnotenie prebehlo dňa 25.08.2016 podľa pravidiel súťaže. Správnosť a platnosť potvrdzuje organizátor súťaže. Výherca bude ohľadne prevzatia vstupeniek kontaktovaný organizátorom v najbližších dňoch.

Výherca súťaže:

Dve vstupenky na koncert Robbie Williamsa, získava:
  • David Hanesch, Nitrianske Pravno, SR
Ďakujeme všetkým účastníkom súťaže a šťastnému výhercovi srdečne gratulujeme!

Organizátor súťaže:

Delphine Computers & Software Studio, Žitná 3/A, 831 06 Bratislava, Slovensko

Robbie Williams

Britský popový spevák, bývalý člen chlapčenskej skupiny Take That, má na svojom konte rekordné milióny predaných albumov, či najviac získaných hudobných cien Brit Awards. Niektorí hudobní kritici ho označujú za novodobého "popového kráľa z Británie".

Robbie (nar. 1974) od malička túžil po kariére speváka. Vďaka jeho mame, ktorá uvidela inzerát v novinách, bol prijatý po konkurze v roku 1990 ako šestnásťročný do novovzniknutej chlapčenskej kapely Take That. No po istom čase mu zrejme prestalo vyhovovať, že bol len členom skupiny, lebo sa nemohol dostatočne prejaviť. Odvtedy si postupne získaval rešpekt od všetkých vrstiev hudobného priemyslu. Po tomto prelome si Robbie získal potrebných fanúšikov a odrazu sa mu darilo vydávať hit za hitom.
Jeho nasledujúca rocková skladba s príslušným názvom Let Me Entertain You sa stala hotovým života-budičom. Stal sa žiadanejším a vďaka tomu začal viac koncertovať. V období ôsmych rokov stihol "odpadlík z chlapčenskej skupiny" za sebou vydať sedem "No. 1 albumov", predať z nich milióny kusov, odohrať veľkú sériu svojich šou, zlomiť tým hudobné rekordy a zarobiť neskutočné peniaze.


V poslednej dobe veľa nekoncertoval, ale konečne to zlomil a predstavuje svoj nový album a opäť gigantickým šarmom dobíja štadióny a arény.


Najbližšie k Bratislave bude 26.augusta 2017 koncertovať vo Viedni so špeciálnym hosťom ERASURE.

Viac na: www.oeticket.com

Logo AustriaSK