O SÚŤAŽI

Vyhrajte 1x po 2 vstupenky pre dospelého do najväčšieho zábavného parku Familypark v Rakúsku


Správne odpovedzte

Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku,
pravdivo vyplňte registračný formulár
a jeden z vás získa 2 vstupenky.

Registrovať
🏆

Výhry v súťaži

2x denná vstupenka
do Familyparku

Výhru do súťaže venuje:
Familypark
M. Müller Ges.m.b.H, Märchenparkweg 1
062 St.Margarethen, Rakúsko
E-mail: office@familypark.at

Doba trvania súťaže

Súťaž prebieha od 23.04.2018 do 29.04.2018.
Uzávierka registrácie do súťaže je 29.04.2018 o 24:00 hod.
Najneskôr 30.04.2018 uverejníme meno víťaza.

FamilyparkNeďaleko Slovenska a v blízkosti obce Rust sa rozprestiera najväčší rakúsky zábavný park. Tento rok oslavuje už neuveriteľných 50 rokov.


Zábavný park Familypark Neusiedlersee je len 70 kilometrov od Bratislavy a asi hodinu cesty autom. Je jednou z rakúskych destinácií, ktoré na Slovensku nemáme. S deťmi tu strávite niekoľko hodín veľmi príjemne, veselo a najmä spolu. Pretože atrakcie sú pripravené tak, aby si každý prišiel na svoje a zabavil sa. V cene vstupného sú takmer všetky atrakcie. Môžete si opakovane užívať a toľkokrát, koľko len vládzete. Každý kúsok voľnej plochy je zmysluplne využitý, či už na relax alebo zábavu. Tento park je nemožné absolvovať za jeden deň. Je tvorený s ohľadom na potreby najmä malých návštevníkov. Čisté toalety (deti majú vlastné), prebaľovacie pulty,... Oddychové zóny striedajú aktívne.
V areáli s rozlohou väčšou ako 145.000 m² ponúka atrakcie v štyroch okruhoch: zážitkový hrad, gazdovský dvor, rozprávkový les a dobrodružný ostrov. Okrem toho park disponuje 16 rozličnými gastroprevádzkami.

Celý areál je vybudovaný ako bezbariérový a prístupný pre detské kočíky. Aj kulinárska ponuka splní takmer každé želanie. Zažite atmosféru, ktorej sa nič nevyrovná a využite príležitosť uniknúť zo všedného dňa.Otváracie hodiny v sezóne 2018:
24.03. až 04.11.
denne od 9:00 hod. – 18:00 hod.

Vstupné:
deti a dospelí 24,- €
deti do 3 rokov v sprievode dospelého zadarmo
Oslávenci od 3 do 14 rokov v ten istý deň narodenín vstup zadarmo
Deň seniorov každý utorok - seniori majú vstup 14,- €Familypark
M. Müller Ges.m.b.H
Märchenparkweg 1
7062 St. Margarethen im Bgld., Rakúsko
www.familypark.at

Ako nás nájdeteFamilypark
M. Müller Ges.m.b.H
Märchenparkweg 1
7062 St. Margarethen im Bgld.

www.familypark.at

Novinky v roku 2018


Aj tento rok pribudli nové atrakcie. V tematickom svete Bauernhof (Farma) vedľa Verrückte Vogelscheuche (Bláznivý strašiak) môžete objaviť novú idylickú horskú dedinu. Tam nájdete novú atrakciu "Almjodler". Dve 8 metrov vysoké veže poskytnú návštevníkom vzrušenie. Počas voľného pádu tí najodvážnejší môžu aj jódlovať.
Medzi Erlebnisburg-om (Dobrodružný zámok) a Märchenwald-om (Rozprávkový les), ponúkne nostalgický rozprávkový kolotoč potešenie pre oči mladých i starých. Sadnite si na jednorožca, koňa, labuť alebo do jednej z rotujúcich a hojdacích sa gondol. Zábava pre celú rodinu.